VKSJ wedstrijden 2010

Openingstocht Noord Dag 1

Zaterdag 22 Mei 2010, N-NW 3-4 half bewolkt, Baan: 13 mijl van Monnickendam naar Enkhuizen 

 

schip

eigenaar

tcf 2010

start

finish

gezeilde tijd

 

gecorrigeerde tijd

1

Hera M. Dekker 0,915 11:00:00 14:19:12 3:19:12   3:02:16

2

Blue Bird F. Kraak 1,037 11:00:00 13:58:18 2:58:18   3:04:54

3

Seneca Schabbing F. 0,954 11:00:00 14:21:28 3:21:28   3:12:12

4

Scyth Moody K. 0,942 11:00:00 14:38:00 3:38:00   3:25:21

5

Martha Mc Gilda H. Ploeger 0,986 11:00:00 14:29:00 3:29:00   3:26:04

6

Turk M. Kieft 0,857 11:00:00 15:12:50 4:12:50   3:36:41

7

Aurora M. van Sabben 0,952 11:00:00 14:56:50 3:56:50   3:45:28

8

Dirkje G. Munter 0,897 11:00:00 15:14:00 4:14:00   3:47:50

9

Jan van Gent H. Troost 0,928 11:00:00 15:54:00 4:54:00   4:32:50

10

Argo Navis Kat L. Kat 0,933 11:00:00 DNS DNS   DNS

11

Kentering Voogel E. 0,894 11:00:00 DNS DNS   DNS

12

Radboud Jansen C. 0,856 11:00:00 DNS DNS   DNS

13

Sir Francis Gelder v. E 0,897 11:00:00 DNS DNS   DNS

Openingstocht Noord Dag 2

Zondag 23 Mei 2010,variabele wind Z - W 1-4 half bewolkt, baan: 15 mijl, ingekort tot 9 mijl

 

schip

eigenaar

tcf 2010

start

finish

gezeilde tijd

gecorrigeerde tijd

1

Seneca Schabbing F. 0,954 12:09:00 15:22:10 3:13:10 3:04:17

2

Aurora M. van Sabben 0,952 12:09:00 15:28:00 3:19:00 3:09:27

3

Turk M. Kieft 0,857 12:09:00 15:52:50 3:43:50 3:11:50

4

Blue Bird F. Kraak 1,068 12:09:00 15:16:04 3:07:04 3:19:47

5

Hera M. Dekker 0,915 12:09:00 15:49:34 3:40:34 3:21:49

6

Dirkje G. Munter 0,897 12:09:00 15:55:00 3:46:00 3:22:43

7

Martha Mc Gilda H. Ploeger 0,986 12:09:00 15:36:00 3:27:00 3:24:06

8

Argo Navis De Wit P. de Wit 1,015 12:09:00 15:32:04 3:23:04 3:26:07

9

Scyth Moody K. 0,942 12:09:00 15:48:00 3:39:00 3:26:18

10

Fortuyn II B. Witsel 1,109 12:09:00 15:20:00 3:11:00 3:31:49

11

Stormmeeuw B. Hoffmann 0,924 12:09:00 DNF DNF DNF

12

Jan van Gent H. Troost 0,928 12:09:00 DNS DNS DNS

13

Radboud Jansen C. 0,856 12:09:00 DNS DNS DNS

 

Verjaardagstocht Edam

Zaterdag 19 Juni 2010, N-NW 5-6 half bewolkt, Line Honours: Aqua Viva

 

schip

eigenaar

TCF 2010

start

finish

gezeilde tijd

gecorrigeerde tijd

1

Triton R. den Hertog 0,992 11:30:00 13:19:42 1:49:42 1:48:49

2

Stormmeeuw B. Hoffmann 0,924 11:30:00 13:30:00 2:00:00 1:50:53

3

Seneca F. Schabbing 0,954 11:30:00 13:26:20 1:56:20 1:50:59

4

Aqua Viva J. Jonker 1,059 11:30:00 13:16:22 1:46:22 1:52:39

5

Sarcelle II P. van Dam 0,919 11:30:00 13:32:57 2:02:57 1:52:59

6

Aurora M. van Sabben 0,952 11:30:00 13:35:00 2:05:00 1:59:00

7

Fladderak W. Groot 0,843 11:30:00 13:56:49 2:26:49 2:03:46

8

Erik de Rode H. Jousma 0,901 11:30:00 13:49:35 2:19:35 2:05:46

9

Blue Bird F. Kraak 1,037 11:30:00 13:32:07 2:02:07 2:06:38

10

Jan van Gent H. Troost 0,928 11:30:00 14:22:36 2:52:36 2:40:10

11

Argo Navis De Wit P. en M. de Wit 0,967 11:30:00   DNS DNS

12

Argo Navis Kat L. Kat 0,933 11:30:00   DNS DNS

13

Kentering E. Voogel 0,984 11:30:00   DNS DNS

14

Radboud C. Jansen 0,856 11:30:00   DNS DNS

15

Sir Francis E. van Gelder 0,897 11:30:00   DNS DNS

Zeewedstrijd 1 IJmuiden

Zaterdag 3 juli 2010, licht bewolkt, enige onweersdreiging, in de middag een kleine regenbui, wind NW 1-3. Line Honours: Fladderak

 

schip

eigenaar

TCF 2010

start

finish

gezeilde tijd

gecorrigeerde tijd

1

Fladderak W. Groot 0,843 11:00:00 15:49:00 4:49:00 4:03:38

2

Erik de Rode H. Jousma 0,901 11:00:00 16:27:15 5:27:15 4:54:51

3

Triton R. den Hertog 0,992 11:00:00 15:22:00 4:22:00 4:19:54

4

RagaMuffin Houweninge v. J. 0,988 11:00:00 15:24:00 4:24:00 4:20:50

Deelnemende schepen; VKSJ Triton, Fladderak, Erik de Rode, OGA Raga Muffin.
Palaver 10.00 h. (werd door omstandigheden 10.30 h.)  HW IJmuiden 8,55 h., Kentering IJmuiden 4 uur na HW.
Start 11.00 h. tussen de buitenste havenhoofden,  boei Baloeran bb,  boei BSP bb,  boei YMC bb,  finish YM1-YM3/SPM2.
Triton en RagaMuffin hebben de baan tot IJMC op zeil gevaren en zijn daarna op de motor naar de finish gevaren.

Delta Lloyd 24 uurs VKSJ deelnemers

27 en 28 augustus 2010

 

schip

schipper

start

tcf

gezeild

sluis

prestatie

tekort

1

Violetta N. Plaatsman ENK-N 0,862 108.66   126.06  

2

Pelgrim H.M.H. Stumpel HOORN 1,059 113.55 2.27 109.37 17.33

3

Argo Navis P.D. de Wit ENK-N 1,015 106.25 4.25 108.87 16.78

4

Fladderak3 W.N. Groot VOLE 0,831 87.61 1.75 107.53 15.09

5

Erik de Rode H. Jousma DURG 0,901 84.25 1.69 88.02 36.40
  Sjöraet F.A. van Houten   0,966 DNS      

Erik de Rode 6.63 straf.

Sluitingstocht Hoorn

Zaterdag 11 september 2010,Z-W, 4-5, half bewolkt,Line Honours: Piet Hein

 

 Klasse A

 

 

 

 

 

 

 

 

schip

eigenaar

TCF 2010

start

finish

gezeilde tijd

gecorrigeerde tijd

 

1

Skua

L. Pipping

0,866

12:00:00

15:44:50

3:44:50

3:14:42

 

2

Hera

M. Dekker

0,915

12:00:00

15:36:30

3:36:30

3:18:06

 

3

Piet Hein

R. van den Berg

1,014

12:00:00

15:17:05

3:17:05

3:19:51

 

4

Seneca

F. Schabbing

0,954

12:00:00

15:29:35

3:29:35

3:19:57

 

5

Sarcelle

Van Dam

0,919

12:00:00

15:45:41

3:45:41

3:27:24

 

6

Albatross

Y. Hoekstra

1,028

12:00:00

15:24:40

3:24:40

3:30:24

 

7

Aurora

M. van Sabben

0,952

12:00:00

15:41:50

3:41:50

3:31:11

 

8

Blue Bird

F. Kraak

1,037

12:00:00

15:34:42

3:34:42

3:42:39

 

9

Eriska of Rhu

W. Rooseboom

1,026

12:00:00

15:40:13

3:40:13

3:45:57

 

10

Etain

F. van Sloun

1,094

12:00:00

15:46:00

3:46:00

4:07:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Klasse B

 

 

 

 

 

 

 

 

schip

eigenaar

TCF 2010

start

finish

gezeilde tijd

gecorrigeerde tijd

 

1

Fladderak

W. Groot

0,843

12:00:00

16:22:40

4:22:40

3:41:26

 

2

Windvang

H. Ravensbergen

0,775

12:00:00

16:50:30

4:50:30

3:45:08

 

3

Argo Navis Kat

L. Kat

0,933

12:00:00

16:02:45

4:02:45

3:46:29

 

4

Baltica

P. Rosendaal

0,889

12:00:00

16:17:00

4:17:00

3:48:28

 

5

Turk

M. Kieft

0,857

12:00:00

16:47:01

4:47:01

4:05:58

 

6

Olde

F. de Rie

0,931

12:00:00

16:26:00

4:26:00

4:07:39

 

7

Jan van Gent

H. Troost

0,928

12:00:00

DNF

DNF

DNF

 

8

Radboud

C. Jansen

0,856

12:00:00

DNF

DNF

DNF

 

Wedstrijduitslagen downloaden

Overall Uitslagen cups downloaden